Zákazník: Nepřihlášen | Registrace

Celkem nakoupeno za: 0 Kč s DPH

Magazín

09.04.2016
Kolekce HARMONY
11.11.2015

REJNOK 2015

14.05.2015

Marina style!

Doporučujeme

Latina Gonzales

WWW stránky výrobce: http://

Latina Gonzales - podrobnosti


Marlon.cz, Váš dobře známý pražský obchod s vysoce kvalitním koženým zbožím, s potěšením představuje novou řadu výrobků, nazvanou prostě „Barvy Latinské Ameriky“.

 

V těchto výrobcích se spojuje vynikající kolumbijský kožený materiál s ručně šitými mola, vyráběnými Indiány kmene Kuna

 

Příslušnice národa Kuna jsou původními obyvateli oblasti Uraba ( Kuraba ) usazenými na atlantickém pobřeží Jižní Ameriky v oblasti táhnoucí se od Kolumbie po Panamu.

 

Muži kmene Kuna jsou většinou zemědělci nebo rybolovci. Ženy zůstávají doma, kde vyrábějí tradiční mola – složité vyšívané panely, kterými se zdobí přední části halenek.

 

MOLA se vyrábějí tak, že se sešijí dvě nebo více vrstev různobarevných látek. Části jednotlivých vrstev se pak odstřihnou a ručně sešijí, aby vznikaly různé geometrické, zoomorfické nebo kmenové obrazce s kulturními nebo náboženskými motivy.

 

Marlon.cz představuje novou řadu produktů, kterou tvoří jednotlivé ručně šité kabelky, psaníčka, peněženky, pouzdra na kosmetiku apod., jež kombinují kouzelné a zářivé tvary a barvy kunských Molas s měkkoučkou a vysoce kvalitní kolumbijskou kůží.

Aby bylo možné plně ocenit výrobky, které Vám nabízíme, je třeba si uvědomit, že se v žádném případě nejedná o masovou výrobu. Každá MOLA je jedinečná, každý vzor je originál. Jejich autorky svou MOLA nejen navrhnou, ale i ušijí.

 

Tyto výrobky jsou dovezeny do České republiky poprvé a jsou k dostání exkluzivně v Marlonu.

Latina Gonzales - oddělení obsahující produkty výrobce

Zobrazit veškeré zboží od výrobce Latina Gonzales